درباره ما

شرکت جهان دانه کوثر در سال ۱۳۹۹ با شماره ثبت ۶۸۷۰ به جهت رفع نیاز مشتریان در خصوص خرید مطلوب و با کیفیت و با بهترین قیمت برای اعضا ایجاد گردید.

و بدین جهت آقای محمد حسینی نسب را به عنوان مدیر عامل برگزیدند.
ایشان با استفاده از تجارب آقای حسین اکرمیان که دارای تجربه ۲۵ ساله در این صنعت است و به حسب نیاز کارشناس تغذیه مجرب و با تجربه در زمینه خوراک دام و طیور استخدام نموده اند، که از نتایج آن بهترین کنسانتره خوراک دام پرواری گاو شیری و گاو پرواری و دان انواع پرندگان مرغ تخمگذار مرغ پرورشی و بلدرچین و شتر مرغ و غیره میباشد و همچنین برنامه ریزی دقیقی در خصوص سود آوری برای اعضا که به تفضیل در قسمت درآمد زایی شرح داده شده است انجام داد.

هدف گذاری صورت گرفته در جهت مشاوره و کمک در تولید و خرید مناسب و همچنین خرید و فروش دام و طیور و فرآوردهای آنها و صادرات و واردات و حذف واسطه ها غیر ضروری از اهداف این مجموعه است و بدین جهت از تمام اشخاص دعوت میگردد تا در این مهم به ما کمک نمایند.
علاوه بر موارد فوق ساز و کاری در خصوص تبلیغات برای اشخاص و برندها در نظر گرفته تا بتوانند محصولات خود را معرفی کنند، و یا حتی میتوانند با ارائه محصول به شرکت تعاونی جهان دانه از ساز و کار فروش آن استفاده نماید.

همچنین به جهت کار علمی و ارتباط بهتر با اساتید دانشگاه و دانشگاهیان کلیه مقالات ارائه شده و با پروفایل شخص ایجاد کننده بر روی سایت قرار میگیرد و فرصت مناسبی برای ارائه دستاوردها میباشد که در صورت کاربردی بودن ایده و نظرات شما حمایت مادی و معنوی صورت خواهد پذیرفت.

شرکت جهان دانه کوثر جهت تامین نیازهای مراکز دامپروری، مرغداری و همچنین تولید کنندگان کلیه محصولات مربوطه از خوراک آماده و کنسانتره گرفته تا تمامی انواع افزودنی ها و مکمل ها، به همکاران و همراهان و اعضای خود اعلام آمادگی می نماید.
همچنین در کمک به فروش محصولات کشاورزی و دامی امکان خرید و فروش مرغ زنده و تخم مرغ و در گام های بعدی عرضه حیوان زنده و گوشت قرمز به فروشگاه ها و اشخاص حقیقی و حقوقی میسر خواهد شد.

محصولات عرضه شده:
تمامی انواع نهاده ها شامل ذرت، سویا، گندم و جوانواع ویتامین ها ( ویتامین A، ویتامین B1 ،B2 ،B3 ،B6 ،B9 ،B12 و ویتامین E ،H2 ،K3  و نیاسین و کالپان و …) افزودنی ها ( متیونین، لیزین، کولین و ترئونین و…) الکترولیت و مواد معدنی ( جوش شیرین، کربنات کلسیم، دی کلسیم فسفات و مونو کلسیم فسفات و …) کنجاله دانه روغنی (کنجاله آفتاب، کنجاله تخم پنبه، کنجاله کلزا، کانولا و…) چربی و روغن (روغن خوراکی، روغن خام، اسید چرب، پودر چربی و خون و…) ریز مغذی (بنتونیت، آنزیم، آنرمیت، رنگدانه، توکسین بایندر، آنتی اکسیدان، محرک رشد، اشتها آورها، فیتاز کومبو و…) اقلام دامی (تفاله چغندر، سبوس گندم، سبوس برنج، ذرت علوفه ای، کاه، یونجه، ملاس، باگاس، پنبه دانه و…) ضد عفونی کننده ها (پرمنگنات، فرمالین و…) انواع خوراک آماده مرغ مادر و طیور گوشتی و تخمگذار با ضریب تبدیل مختلف (پری استارتر، استارتر، رشدان، میاندان، پسدان) کنسانتره دام های پرشیر، شیری و گوشتی و همچنین انواع خوراک آبزیان.

به جهت کمک به فروش محصولات کشاورزی و دامی امکان خرید و فروش مرغ زنده و تخم مرغ و در گام های بعدی عرضه حیوان زنده و گوشت قرمز به فروشگاه ها و اشخاص حقیقی و حقوقی میسر خواهد شد.

در پایان امید است با کمک شما همکاران و اعضای محترم گامی به سوی ارتقای این صنعت عظیم برداریم.